Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Fala M - ArtPanel

(kod: 16133) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 83 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 16133

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Panele dekoracyjne 3D wykonane z gipsu to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Marka ArtPanel to polski producent paneli 3D. W swojej ofercie proponuje klientom szeroką gamę wzorów oraz form - pozwala to dobrać model pasujący do każdego wnętrza. Dekoracyjne panele 3D sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych - w salonie, sypialni bądź korytarzu - ale także w lokalach użytkowych różnego rodzaju jak salony piękności, SPA, hotele. 

ArtPanel Fala M

Panel gipsowy 3D model Fala M to kalsyczny wzór paneli 3D z miękko przebiegającą falą. Model Fala M charakteryzuje się jednak nieco większymi krzywiznami niż model Fala S. Panele sprawdzą się zarówno w salonie jak i sypialni. Falowany wzór pozwoli osiągnąć efekt eleganckiego i stylowego znętrza zarówno przy zastosowaniu dekoracji na całej ścianie jak i jako mniejsza kompozycja. Panele można dowolnie malować, co pozwala dopasować panele do każdej aranżacji.

 

 

Produkty marki Artpanel wykonywane są z wysokogatunkowej mieszanki gipsów. Wszystkie komponenty wykorzystane przy procesie produkcji są w pełni naturalne - produkt finalny nie wydziela substancji szkodliwych dla człowieka. Panele dekoracyjne posiadają właściwości antystatyczne - poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych ich przewodność powierzchniowa zapobiega osiadaniu kurzu. Produkt jest całkowicie niepalny, mają korzystne pH, które zbliżone jest do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D Fala M

Produkty marki Artpanel sprzedawane są w stanie surowym, wygładzonym - surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli, gotowy do montażu na ścianie. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je na dowolny kolor za pomocą farb ściennych. Polecaną metodą malowania przez producenta jest metoda natryskowa, jednak sprawdzi się do tego także mały wałek bądź pędzel.

Wymiary elementów zestawu:

Fala M ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 221,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×