Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Fala S - ArtPanel

(kod: 16055) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
41 zł 39 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16055

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 50
Szerokość [cm] 50
Grubość [cm] 2,8
Wykończenie surowe
Materiał gips

Opis produktu

Gipsowe panele dekoracyjne 3D sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno w pomieszczeniach domowych ale także lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej. Polska marka ArtPanel oferuje swoim klientom szeroką gamę wzorów, form oraz faktur paneli dekoracyjnych. Taki wypór, spośród klasycznych falowanych for aż po nowoczesne, geometryczne bryły pozwoli wybrać model który najlepiej wpisze się w naszą koncepcje dekoracji wnętrza.

Loft Design System Logo Fala S

Panel gipsowy 3D model Fala S to kalsyczny wzór paneli 3D z miękko przebiegającą falą. Panele sprawdzą się zarówno w salonie jak i sypialni. Falowany wzór pozwoli osiągnąć efekt eleganckiego i stylowego znętrza zarówno przy zastosowaniu dekoracji na całej ścianie jak i jako mniejsza kompozycja. Panele można dowolnie malować, co pozwala dopasować panele do każdej aranżacji.

Marka ArtPanel przywiązuje wielką uwagę do precyzji wykonania swoich produktów - najlepszej jakości, w 100% naturalne komponenty gwarantują trwałość, wytrzymałość a także bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego, ludzi oraz zwierząt. Dekoracyjne panele 3D posiadają dodatkowo własciwości antystatyczne - ogranicza to osiadanie kuszu na ich powierzchni co ułatwia czyszczenia. Produkt jest całkowicie niepalny. Panele ArtPanel posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Aranżacja wnętrza - Fala S - ArtPanel

Gipsowe panele 3D sprzedawane są w stanie surowym, wygładzonym - surowy odlew gipsowy w kolorze białym, gotowy do montażu na ścianie. Panele po zamontowaniu na ścianie pomalować można farbami ściennymi na preferowany kolor. Do tego zabiegu zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Zbliżenie - panele Fala S ArtPanel

Wymiary elementów zestawu:

Fala S ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 50 cm*
  • Wysokość: 50 cm*
  • Grubość: 1,2 - 2,8 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,23 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,3 szt
  • Cena za 1 m2: 198,36zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 8 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 50
Szerokość [cm] 50
Grubość [cm] 2,8
Wykończenie surowe
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×