Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Hexagon - Panele gipsowe 3D - ArtPanel

(kod: 16137) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 83 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16137

Kluczowe parametry:

Wzór Hexagon
Wysokość [cm] 62
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne we wnętrzach. Taką dekoracje zastosowac można zarówno we wnętrzach mieszkalnych, lokalach uzytkowych oraz przestrzeni publicznej. Polska marka ArtPanel oferuje panele najwyższej jakości. Szeroki wybór wzorów oraz form pozwala dopasować dekoracje do każdego wnętrza.

Loft Design System Logo Hexagon

Panel gipsowy 3D model Hexagon to najmodniejszy wzór tego sezonu. Liczne heksagony rozmieczone na panelu na różnych wysokościach doskonale umożliwiają współgranie światłocieni. Prosta, nowoczesna a zarazem elegancka forma sprawdzi się w każdym wnętrzu. Panele doskonale prezentują się zarówno w wersji białej jak i pomalowane na preferowany kolor.

 

 

ArtPanel wykonuje swoje panele z nawyższej jakości surowców, które są w pełni naturalne. Oprócz funkcji dekoracyjnej panele posiadają szereg innych zalet - panele posiadają własciwości antystatyczne, co zapobiega osadzaniu się kurzu. Dodatkwo, posiadają one pH zbliżone do pH człowieka. Produkt jest całkowicie niepalny, nie wydziela substancji szkodliwych dla człowieka.

Panele gipsowe 3D Heksagon ArtPanel

Surowe panele gipsowe po zamontowaniu na ścianie można pomalowac na dowolny kolor za pomocą farb ściennych - pozwala to na dospasowanie paneli do każdego wnętrza. Podczas malowania wykorzystać można farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Hexagon ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 62 cm*
  • Grubość: 1,7 - 4 cm
  • Waga panela: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,45 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,22 szt
  • Cena za 1 m2: 244,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wzór Hexagon
Wysokość [cm] 62
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×