Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Industrio 72x92 cm - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16145) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
109 zł 92 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 16145

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 92
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 1,7
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Dekoracyjne, gipsowe panele 3D to rozwiązanie aranżacyjne umożliwiające stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni. Marka ArtPanel oferuje wiele form oraz wzorów okładzin ściennych, dzięki czemu odnaleźć możemy model pasujący praktycznie do każdego stylu aranżacyjnego. Długoletnie doświadczenie producenta na rynku gwarantuje najwyższą jakość produktu.

ArtPanel Industrio imitacja betonu

Panel gipsowy 3D model Industrio to doskonała alternatywa dla ciężkich płyt betonowych. Gipsowa imitacja do złudzenia wyglądająca jak prawdziwy beton idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach. Surowa forma przełamana jest kolorem paneli. Zastosowanie modelu Industrio we wnętrzu zapewnia uzyskanie satysfakcjonującego efektu aranżacyjnego.

 

 

ArtPanel podczas tworzenia paneli 3D wykorzystuje tylko i wyłącznie surowce w pełni naturalne, najwyższej jakości. Produkty nie wydzielają substancji szkodliwych dla człowieka. Dodatkowo, panele posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe ArtPanel Industrio 72x92

Panele sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy w odcieniach szarości. Panele gotowe sa do montażu na ścianie.

Wymiary elementów zestawu:

Industrio 72x92 cm ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 92 cm*
  • Grubość: 1,7 cm
  • Waga panela: ok. 8,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,66 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,52 szt
  • Cena za 1 m2: 134,49zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 92
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 1,7
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×