Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Industrio Loft - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16146) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
109 zł

Produkt niedostępny

kod: 16146

Opis produktu

Gipsowe panele 3D to nowoczesna dekoracja wnętrza, która sprawdzi się w praktycznie każdej aranżacji. Mnogość form, wzorów oraz kształtów paneli, jakie oferuje polska marka ArtPanel daje możliwość odnalezienia modelu spełniającego nasze wymagania. Taka dekoracja sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym ale także hotelu, restauracji czy też salonie piękności.

ArtPanel imitacja betonu

Panel gipsowy 3D model Industrio Loft to bardziej rozbudowana wersja wzoru industrio. Model Industrio Loft składa się z 3 elementów o nieco innej strukturze - dzięki temu po montażu powierzchnia wygląda jakby stworzona została z płyt z prawdziwego betonu. Model Industrio Loft sprawdzi się zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i publicznych. Idealnie komponuje się z drewnem oraz szkłem.

 

 

Wszystkie panele marki Artpanel są wykonywane z bardzo mocnej mieszanki gipsów. Są to w pełni naturalne komponenty - bezpieczne - nie wydzielają substancji szkodliwych dla człowieka. Dodatkowo, panele posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe ArtPanel Industrio Loft

Panele sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy w odcieniach szarości. Panele gotowe sa do montażu na ścianie.

Wymiary elementów zestawu:

Industrio Loft ArtPanel

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 92 cm*
  • Grubość: 1,7 cm
  • Waga panela: ok. 8,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,66 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,52 szt
  • Cena za 1 m2: 134,49zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x