Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Industrio 72x72cm - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16143) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 95 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 16143

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 1,7
Wykończenie surowe
Materiał beton , gips

Opis produktu

Gipsowa imitacja płyt betonowych to doskonałe rozwiązanie, które zastosować możemy w każdym wnętrzu. Marka ArtPanel w swojej ofecie posiada wiele form oraz wzorów tego typu dekoracji ściennych co pozwala wykorzystać je w każdym wnętrzu. Dekoracje ścienne sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych ale także w lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej.

ArtPanel beton

ArtPanel model Industrio to doskonała alternatywa dla ciężkich płyt betonowych. Gipsowa imitacja do złudzenia wyglądająca jak prawdziwy beton idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach. Surowa forma przełamana jest kolorem paneli. Zastosowanie modelu Industrio we wnętrzu zapewnia uzyskanie satysfakcjonującego efektu aranżacyjnego.

 

 

Płyty dekoracyjne marki ArtPanel wykonane są z wysokiej jakości komponentów, które są w 100% naturalne - bezpieczne dla człowieka, zwierząt oraz środowiska. Produkty charakteryzują się wysoką trwałością oraz wytrzymałością. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe ArtPanel Industrio

Panele sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy w odcieniach szarości. Panele gotowe sa do montażu na ścianie.

Panele Industrio ArtPanel

Wymiary elementów zestawu:

Industrio ArtPanel - wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,7 cm
  • Waga panela: ok. 7 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 170,86zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 1,7
Wykończenie surowe
Materiał beton , gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli nie będzie kłopotem dla żadnej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×