Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Karat - Panele gipsowe 3D - ArtPanel

(kod: 16138) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 83 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16138

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Dekoracje trójwymiarowe wykonane z gipsu to ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza. Takie panele 3D montować można zarówno we wnętrzach mieszkalnych ale także przestrzeni publicznej, użytkowej jak hotele, restauracje czy też kawiarnie. Polska marka ArtPanel oferuje tego typu dekoracje w wielu formach oraz wzorach, co pozwala dobrać odpowiedni model do każdej aranżacji wnętrza.

ArtPanel model Karat

Panel gipsowy 3D model Karat to nawiązanie do stylu Art déco - elegancja i prostota idąca ze sobą w parze doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i dodatkowo - uczyni je ponadczasowym. Prosta, geometryczna forma idealnie prezentuje się na ścianie. Panele zamontować można zarówno na całej powierzchni ściany ale także tylko na jej fragmencie.

 

 

Dekoracje 3D ArtPanel wykonane są z mocnej mieszanki gipsów. Są to w 100% naturalne komponenty - nie są szkodliwe dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Dodatkowo, panele posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D Karat ArtPanel

Panele 3D sprzedawane są w stanie surowym, wygładzonym - jako odlew gipsowy w białym kolorze, gotowy do montażu. Dekoracje, po zamontowaniu na ścianie, pomalować można na dowolny kolor stosując do tego farby ścienne. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Karat ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 208,84zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×