Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Lumi - Panele gipsowe 3D - ArtPanel

(kod: 16139) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
89 zł 75 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16139

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D wykonane z gipsu to ciekawe rozwiązanie dekoracyjne sprawdzające się w każdym rodzaju wnętrz. Dzięki szerokiej gamie wzorów oraz form panele dospasować możemy do każdego stylu aranżacyjnego. Marka ArtPanel to polski producent oferujący najwyższej jakości panele dekoracyjne ścienne. Długoletnie doświadczenie producenta na rynku gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Loft Design System Logo

Panel gipsowy 3D model Lumi to pozornie prosty wzór - jednak w efekcie końcowy dopiero widać jego głębie. Graficzny styl proste linie z lekko miękkimi krawędziami idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wzór jest bardzo prosty lecz za razem elegancki i bardzo stylowy. Jest na tyle uniwersalny, że zastosować można go w każdej przestrzeni.

Poniższa wizualizacja przedstawia tylko część panelu - jeden segment. Całkowity wymiary panelu to 72x72cm.

 

 

Panele 3D marki ArtPanel wykonane są z bardzo mocnej mieszanki gipsów najwyższej jakości. Surowiec ten jest w pełni bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska. Dodatkowo, panele marki ArtPanel posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D ArtPanel Lumi

Panele ArtPanel sprzedawane są w stanie surowym, wygładzonym, czyli jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze, gotowy do montażu na ścianie. Po montażu dekoracje pomalować można na dowolny kolor farbami ściennymi zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Lumi ArtPanel

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 211,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×