Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Moko M - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16141) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 83 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16141

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D zastosować można w każdym pomieszczeniu nieznależnie od jego przeznaczenia. Polska marka ArtPanel gwarantuje najwyższą jakość i doskonałą prezencje paneli 3D. Szeroka gama wzorów oraz form dekoracji pozwoli dobrac odpowiednie modele do każdego wnętrza niezależnie od stylu aranżacyjnego.

Model Moko M ArtPanel

Panel gipsowy 3D model Moko M to uniwersalny wzór, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Harmonia, prostota oraz nowoczesna forma sprawdza się w każej przestrzeni. Nowoczesność formy urozmaici każde wnętrze. Przy odpowiednim oświetleniu uwydatnić można grę światłcieni.

 

 

Surowce, jakie zastosowane zostały przy wytwarzaniu paneli 3D ArtPanel to najwyższej jakości komponenty, które są w 100% naturalne. Gwarantuje to bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Dodatkowo, panele posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D ArtPanel Moko M

Panele 3D oferowane są w stanie surowym, wygładzonym czyli jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli, gotowy do montażu na ścianie. Panele po montażu na ścianie pomalować można farbami ściennymi na preferowany kolor (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Panele dekoracyjne Moko M

Wymiary elementów zestawu:

Moko M ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 10 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 211,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×