Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Moko S - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16140) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 95 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16140

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Dekoracje ścienne 3D to jeden z mocniejszych trendów aranżacyjnych ostatnich lat. Panele 3D zastosować można zarówno w przestrzeni mieszkalnej ale także lokalach uzytkowych takich jak restauracje, sklepy, salony piękności bądź biura. Polska marka ArtPanel oferuje wysokiej jakości panele trójwymiarowe dostępne w wielu kształtach oraz formach - pozwala to dobrac odpowiedni wzór pasujący do każdej stylistyki - nowoczesnej, modernistycznej bądź klasycznej. 

Moko S ArtPanel

Panel gipsowy 3D model Moko S to mniejsza wersja modelu Moko M. Prostota oraz uniwersalność wzoru czyni go bardzo funkcjonalnym. Moko S sprawdzi się zarówno we wnętrzahc domowych jak i oficjalnych. Wzór jest elegancki i ponadczasowy. Malowanie paneli na preferowany kolor uwydatni jeszcze bardziej ich wyrafinowaną formę.

 

 

Komponenty wykorzystane do wytwarzania paneli 3D są całkowicie naturalne - bezpieczne dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. Produkty nie wydzielają substancji szkodliwych. Dodatkowo, panele posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D ArtPanel Moko S

Panele 3D ArtPanel sprzedawane są w stanie surowym, wygładzonym –  jest to surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli, gotowy do montażu na ścianie. Po zamontowaniu dekoracje można pomalować farbami ściennymi na dowolny kolor, jednak uprzednio należy zagruntowac panele. Do malowania zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Panele 3D ArtPanel Moko S aranżacja wnętrza

 

Wymiary elementów zestawu:

Moko S ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 10 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 211,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x