Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Morze - ArtPanel

(kod: 16130) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
40 zł 38 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16130

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3,2
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Panele gipsowe 3D Model Morze to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność. Dekoracja gipsowa na ścianę stosowana może być w każdym wnętrzu - wiele wzorów oraz form pozwoli dopasować panele do każdej aranżacji - zarówno w domu jak i w przestrzeni publicznej. Marka ArtPanel to jeden z czołowych, polskich producentów tego typu dekoracji.

Logo ArtPanel Morze

Panel gipsowy 3D model Morze inspirowany jest spiętrzonymi falami oceanu. Nieregularna forma falowań na panelu, liczne zmiany wysokości nadają mu niepowtarzalny charakter. Model Morze to doskonała alternatywa dla wszystkich paneli 3D z klasyczną, miękką falą. Model jest zdecydowany oraz dynamiczny - idealnie urozmaici każde wnętrze.

 

 

Panele marki Artpanel wykonane są z mieszanki gipsów, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Komponenty są w pełni naturalne, co gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla człowieka jak i środowiska. Dodatkowo, panele cechują się właściwościami antystatycznymi - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego. Dzięki temu ArtPanel Morze będzie świetnie spisywać się w wielu warunkach.

Model Morze ArtPanel aranżacja

Dekoracja ArtPanel Morze sprzedawana jest w stanie surowym, wygładzonym - jest to surowy odlew gipsowy, zachowany w odcieniach bieli, gotowy do montażu. Panele można malować na dowolny kolor po montażu. Poleca się do tego farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

ArtPanel Morze wnętrze

Wymiary elementów zestawu:

Morze ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 48 cm*
  • Wysokość: 48 cm*
  • Grubość: 0,6-3,2 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,23 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,3 szt
  • Cena za 1 m2: 198,36zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 8 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3,2
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa paneli gipsowych 3D model Morze odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×