Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Okręgi ArtPanel - Gipsowe panele geometryczne

(kod: 16129) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
40 zł 38 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16129

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3
Wykończenie surowe
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D to wspaniałe rozwiązanie, które zastosować można w każdym wnętrzu. Marka ArtPanel oferuje szeroki wyór wzorów, dzieki czemu panele dopasować możemy do każdej przestrzeni. Gipsowe panele 3D służyć mogą do dekoracji zarówno wnętrz mieszkalnych a także wnętrz użytku publicznego. Marka ArtPanel oferuje panele najwyższej jakości charakteryzujące się trwałością oraz doskonałą prezencją takie, jak Model Okręgi.

Loft Design System Logo Okręgi

Artpanel model Okręgi to nowoczesny wzór paneli 3D. Model Okręgi sprawdzi się w wielu aranżacjach - nowoczesnych wnętrzach domowych, biurowych, ale także na przykład w pokoju nastolatka. Liczne elipsy o różnych wysokościach przeplatają się między sobą tworząc ciekawą kompozycje.

 

 

Produkty marki ArtPanel wykonywane są ze starannie skomponowanej mieszanki gipsów wysokiej jakości. Wszystkie składniki są w pełni naturalne - nie wydzielają substancji szkodliwych dla człowieka. Powierzchnia paneli posiada właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele Artpanel Model Okręgi są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele 3D ArtPanel Okręgi

Produkt oferowany jest w stanie surowym, gotowym do montażu – czyli jako surowy, jednak już wygładzony odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na powierzchni można malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Sprawdzą się do tego farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Okręgi ArtPanel - wymiary

  • Szerokość: 48 cm*
  • Wysokość: 48 cm*
  • Grubość: 0,9 - 3 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,23 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,3 szt
  • Cena za 1 m2: 171,91zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 8 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3
Wykończenie surowe
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×