Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model Pustynia - ArtPanel - Panele gipsowe 3D

(kod: 16126) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
44 zł 42 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16126

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Panele dekoracyjne 3D zastosować można jako element dekoracyjny w kazdym wnętrzu. Szeroka gama wzorów oraz form oferowana przez polskiego producenta ArtPanel umożliwia wybór odpowiedniego modelu pasującego do każdej przestrzeni. Panele tego typu montować można zarówno we wnętrzach mieszkalnych ale także w przestrzeni publicznej czy też lokalach uzytkowych.

ArtPanel panele gipsowe

Artpanel model Pustynia zainspirowany jest naturą oraz dalekimi podróżami. Motyw pustyni - liczne pęknięcia oraz szczeliny przypominające popękaną ziemię idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wzór ten idalnie sprawdzi się we wnętrzach które potrzebują wyrazistego elementu dekoracyjnego. Panele 3D montować można zarówno na całej ścianie jak i na mniejszych fragmentach.

 

 

Produkty ArtPanel wykonywane są z najwyższej jakości, naturalnych komponentów - nie wydzielają substancji szkodliwych dla człowieka a jednocześnie charakteryzują się wysoką odpornością. Powierzchnia paneli posiada właściwości antystatyczne co zapobiega osiadaniu kurzu. Produkt jest całkowicie niepalnu, posiada korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Pustynia ArtPanel - aranżacja

Panel oferowany jest w stanie surowym, wygładzonym, w kolorze białym, gotowym do montażu. Produkt można pomalować farbami ściennymi na preferowany kolor po zamontowaniu ich na ścianie. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

ArtPanel Panele gipsowe 3D Pustynia

Wymiary elementów zestawu:

Pustynia ArtPanel - wymiary

  • Szerokość: 48 cm*
  • Wysokość: 48 cm*
  • Grubość: 1,2 - 3 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,23 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,3 szt
  • Cena za 1 m2: 198,36zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 8 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 48
Szerokość [cm] 48
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×