Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Quadrat - ArtPanel

(kod: 16136) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
89 zł 75 zł
do 31.03.2019
i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka w 3 do 20 dni
 • kod: 16136

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Opis produktu

Panele 3D wykoane z gipsu pomoga ozdobić oraz urozmaicić każde wnętrze. Marka ArtPanel w swojej ofercie proponuje klientom szeroką gamę różnego rodzaju wzorów oraz form - taka możliwość wyboru pozwala  stworzyć oryginalne wnętrze w każdym mieszkaniu i nie tylko. Panele dekoracyjne 3D sprawdzą się także w lokalach publicznych, hotelach czy też salonach piękności.

ArtPanel logo firmy Quadrat

Panel gipsowy 3D model Quadrat to nowoczesna forma, która sprawdzi się w wielu aranżacjach. Panel składa się z małych kwadracików, które umieszczone się nieregularnie na różnych wysokościach. Wzór jest bardzo dynamiczny, jednak przy zastosowaniu odpowiedniego malowania sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Prostota oraz doskonały projekt gwarantują doskonały efelt dekoracyjny.

 

 

Marka ArtPanel oferuje panele wykonywane z surowców, które są naturalne. Specjalna mieszanka gipsów gwarantuje wytrzyałość oraz doskonałą prezencje paneli 3D. Produkty ArtPanel posiadają także właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Aranżacja ArtPanel Quadrat

Panele 3D oferowane są w stanie surowym, wygładzonym - oznacza to, że nadawane są jako surowy odlew gipsowy, w odcieniach bieli, gotowy do montażu. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je na dowolny kolor według własnych upodobań. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

ArtPanel Quadrat wnętrze

Wymiary elementów zestawu:

Quadrat ArtPanel wymiary

 • Szerokość: 72 cm*
 • Wysokość: 72 cm*
 • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
 • Waga panela: ok. 10 kg
 • Pole powierzchni: 0,52 m2
 • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
 • Cena za 1 m2: 211,20zł
 • Materiał: gips
 • Wymiary jednego kwadracika 9x9 cm

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×