Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Solano - ArtPanel

(kod: 16132) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
99 zł 95 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16132

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 78
Szerokość [cm] 78
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Gipsowe dekoracje ścienne takie jak panele 3D to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Marka ArtPanel to polski producent ofrujący szeroką gamę paneli dekoracyjnych 3D. Taki wybór sposród wzorów poczytanjąc od klasycznych fal aż po nowoczesne geometryczne formy pozwoli dobrać panele do każdej aranżacji.

Loft Design System Logo Solano

Panel gipsowy 3D model Solano to miękkie fale, które w odróżnieniu do klasycznego wzornictwa - przebiegają na ukos panela. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie ciekawej kompozycji fali, która swobodnie i delikatnie przepływa przez ścianę. Liczne załamania wysokości podkreślone mogą być dodatkowo odpowiednim oświetleniem co jeszcze bardziej uwydatni formę modelu Solano.

 

 

Specjalna mieszanka nauralnych gipsów gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje paneli 3D. Produkt nie wydziela substancji szkodliwych dla człowieka, zwierząt a także środowiska - jest w 100% naturalny. Produkty oprócz doskonałego wyglądu posiadają właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D Solano ArtPanel

Marka ArtPanel oferuje panele w stanie surowym, wygładzonym - surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli, gotowy do montażu na ścianie. Panele można malować farbami ściennymi na dowolny kolor po montazu. Zastosować do tego można  farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Model Solano ArtPanel aranżacja

Wymiary elementów zestawu:

Solano ArtPaneln wymiary

  • Szerokość: 78 cm*
  • Wysokość: 78 cm*
  • Grubość: 1,5-4 cm
  • Waga panela: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,61 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,64 szt
  • Cena za 1 m2: 180,40zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 78
Szerokość [cm] 78
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w fabrycznie zabezpieczonej przez producenta i ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej. Spakowane w paczki panele wysyłane są na palecie.

Należy srawdzić przesyłkę w obecności kuriera. Jeżeli jest uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem, po czym skontaktować się z nami.

Kurier nie ma obowiązku wnosić przesyłki na poziom wyższy, niż parter.

Łatwość montażu zapewniona jest przez modułową formę paneli. Dodatkowo dzięki przemyślanie zaprojektowanemu wzorowi panele zawsze będą do siebie pasować nawet, jeśli będziemy je montować w nieskończoność. Montaż wymaga podstawowych narzędzi. Istnieje możliwość docięcia paneli przy pomocy piły. Każda profesjonalna firma remontowa powinna zamontować panele bez żądnego problemu.

Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x