Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model Vente - ArtPanel

(kod: 16135) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
104 zł 99 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 20 dni
  • kod: 16135

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D zastosować można w każdego typu wnętrzu - zarówno w przestrzeni mieszkalnej, w lokalach użytkowych a także w obiektach publicznych. Różnego rodzaju wzory, formy oraz kształty doskonale odzobią każdą przestrzeń niezaleznie od stylu w jakim chcemy urządzić wnętrze. Panele pasują zarówno do klasycznych, industrialnych nowoczesnych wnętrz. Marka ArtPanel oferuje panele gipsowe 3D najwyższej jakości.

Loft Design System Logo Vente

Panel gipsowy 3D model Vente to graficzny, elegancki wzór. Nawiązuje on do stożkowatego kształtu, jednak przełamany został wgłębieniami, które doskonale ożywiaja panele. Model Vente sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, spokojnej sypialni jak i w nowoczesnej przestrzeni publicznej.

 

 

Komponenty wykorzystywane do produkcji paneli są w pełni naturalne. Gwatantuje to bezpieczeństwo użytkowania - panele nie wytwarzają żadnych szodliwych substancji zarówno dla ludzi, zwierząt a także środowiska. Dekoracja ta posiada także właściwości antystatyczne - ich niewielka przewodność powierzchniowa poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych zapobiega osiadaniu kurzu. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D ArtPanel Vente

Surowe panele gipsowe po montażu na ścianie malować można dowolnymi farbami ściennymi - na przykład farbami akrylowymi, lateksowymi jak i winylowymi (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Vente ArtPanel wymiary

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga panela: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 211,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x