Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Atlantic Graphite Incana Decor - Kamień dekoracyjny czarny

(kod: 16702) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
85 zł + dostawa 100 zł
(max. 64 sztuki w jednej paczce)
 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 16702

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Dekoracyjne płytki ścienne to element, który zamieścić możemy praktycznie w każdym wnętrzu - od stylu klasycznego aż po nowoczesne przestrzenie. Marka Incana oferuje wysokiej jakości produkty, które cechuje niebywała wytrzymałość oraz doskonała prezencja. W ofercie marki Incana znajdziemy zarówno imitację cegły, kamienia a także dekoracyjne płytki ścienne.

Incana Atlantic

Model Atlantic to nowoczesna, geometryczna i dynamiczna forma płytek dekoracyjnych ściennych. Kolor Graphite to najciemniejszy odcień szarości - doskonale pasujący do wszystkich nowoczesnych wnętrz. Model Nexus nada chcarakteru oraz wyrafinowanego smaku każdej przestrzeni.

Incana oferuje wysokiej jakości okładziny, które tworzone są za ponocą najnowszych technologii przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów oraz surowców. Dekoracje montować można zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz jako elewacja.

Płytki Atlantic Graphite aranżacja

Płytki sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Model stosowany może być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Atlantic Graphite Incana wnętrze

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana

 • Wymiary elementu: 
  wys: 10 cm
  szer: 37,5 cm
 • Pojemność opakowania: 0,52m2
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 14 szt
 • Cena za 1 m2: 152,00 zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: grafitowy

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 0,52m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastosowaniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x