Leżak na kółkach Azura

antracyt Kolor: antracyt
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13960) Curver
antracyt biel niebieski zieleń
Wygodny leżak ogrodowy na kółkach Azura renomowanej firmy Curver. Wyprodukowany z wytrzymałego i trwałego polipropylenu (tworzywa sztucznego) jest gwarancją inwestycji na lata . Materiał ten nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzym... pełny opis
219 zł

Produkt niedostępny

kod: 13960

Opis produktu

Wygodny leżak ogrodowy na kółkach Azura renomowanej firmy Curver. Wyprodukowany z wytrzymałego i trwałego polipropylenu (tworzywa sztucznego) jest gwarancją inwestycji na lata. Materiał ten nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu. Do jego czyszczenia wystarczy woda. Można stosować łagodne środki czyszczące.

Leżak na taras Azura posiada regulowane, pięciostopniowe oparcie, które użytkownik może dostosować do swoich potrzeb oraz oparcie na ręce.

To co odróżnia leżak Azura od innych modeli to wbudowane kółka ułatwiające jego przemieszczanie. Jest on bardzo łatwy w składaniu i rozkładaniu dzięki czemu nie ma problemu z jego przechowywaniem gdy jest już niepotrzebny. 

To doskonała propozycja nie tylko dla osób poszukujących bardzo dobrego jakościowo i eleganckiego wyposażenia do ogrodu. To również oferta dla hoteli, pensjonatów i ośrodków spa, które mogą wzbogacić swoje wnętrze.

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera. Przeznaczony do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.