Leżanka drewniana Bahamas

(kod: 13586)
Leżanka drewniana Bahamas to idealna propozycja dla osób poszujących mebli wypoczynkowych do ogrodu, lub na taras. Sprawdzi się zarówno w prywatnych ogrodach, jak również w obiektach wypoczynkowych, hotelach i spa.  Leżanka z... pełny opis
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13586

Opis produktu

Leżanka drewniana Bahamas to idealna propozycja dla osób poszujących mebli wypoczynkowych do ogrodu, lub na taras. Sprawdzi się zarówno w prywatnych ogrodach, jak również w obiektach wypoczynkowych, hotelach i spa. 

Leżanka została wykonana z drewna egzotycznego, które dzięki swoim naturalnym właściwościom i odpowiedniemu zabezpieczeniu doskonale sprawdzi się nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych - można ją użytkować na świeżym powietrzu. 

Leżanka posiada regulowane oparcie, które można zablokowac w jednej z 4 pozycji. W celu zwiększenia komfortu wypoczynku leżak posiada możliwość regulacji podnóżka w jednej z 3 pozycji. 

W celu ułatwienia przesuwania leżaka zamontowano w nim kółka, dzięki temu można go łatwo przesunąć samodzielnie. 

Zobacz także powiązane: leżaki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Dostawa i montaż mebli:

Leżanka dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. 

Leżanka Bahamas przeznaczona jest do prostego, szybkiego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.