W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Krzesło ogrodowe Ballcon

(kod: 13185) Focus Garden
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 13185

Opis produktu

Krzesło ogrodowe z technorattanu Ballcon.

Krzesło wykonane ze stali malowanej proszkowo i plecinki technorattanowej - całkowicie odpornej na wilgoć, promieniowanie UV i zmienne warunki pogodowe.

Mebel do wyboru w dwóch wariantach kolorystycznych: ciemnym z brązowo-czarną plecionką i w jasnym, z plecionką w kolorze piaskowym.

Czyszczenie krzesła Ballcon jest bardzo łatwe. Wystarczy wilgotna gąbka lub ściereczka. Nie są potrzebne żadne specjalistyczne preparaty.

Krzesła balkonowe Ballcon można składować w stosie (są sztaplowane). Dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca np. podczas przechowywania mebli na czas zimy.

Kupując 2, 3, a nawet 4 krzesła za wysyłkę płacisz jak za 1 szt.

Wymiary krzesła
Wysokość całkowita: 74 cm
Głębokość: 58 cm
Szerokość: 55 cm

Krzesła wysyłane w całości.

 

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele drewniane, meble ogrodowe drewniane, krzesła ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×