Bejca 877 Line - 1L - Natural Wood Panels

(kod: 17877) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
35 zł + dostawa 16 zł
Dla zamówienia powyżej 246 zł - dostawa GRATIS!
Wybierz Kolor:

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Natural Wood Panels do tworzenia dekoracji ściennych wykorzystuje najwyższej jakości drewno, które zostało starannie wyselekcjonowane. Przy zastosowaniu odpowiedniej i systematycznej konserwacji drewno zachowa świetność przez długie lata.

Merbau Natural Wood Panels

Drewniane panele marki Natural Wood Panels mogą byc poddane barwieniu przy zastosowaniu bejcy. Producent oferuje serię gotowych do użycia bejc rozpuszczalnikowych, przeznaczonych do drewna.

Produkt dostępny jest w modnych odcieniach, które doskonale wpadują się do każdego rodzaju wnętrza. Bejca charakteryzuje się doskonałą odpornością na światło, nie podnosi słojów oraz włosa. Kolejna zaleta to głęboka penetracja drewna, co daje możliwość uzyskania rustykalnego efektu (bejce wolno parujące na „przecierkę” do samodzielnego wybarwiania pędzlem).

Wydajność: 5-10 m2/ 1L
Przeznaczenie: Barwienie wszystkich gatunków drewna.

Bejca Natural Wood Panels

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Wydajność: 5-10 m2/ 1L
  • Przeznaczenie: Barwienie wszystkich gatunków drewna - produkty Natural Wood Panels

Podana cena dotyczy 1l bejcy.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x