Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Cegła dekoracyjna Biała - BJM Bricks

(kod: 16476) Produkt wyprodukowany w Polsce BJM Bricks
75 zł

Produkt niedostępny

kod: 16476

Opis produktu

Cegła dekoracyjna ścienna to jeden z modniejszych trendów dekoracyjnych ostatnich lat. Architekci często wykorzystują białą cegłę podczas tworzenia aranżacji wnętrz - zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i publicznych. Biała cegła doskonale pasuje do każdego typu aranżacji - nowoczesnych, industrialnych wnętrz ale także do tych bardziej klasycznych i przytulnych. Cegła ścienna to idealny element dekoracyjny w każdym wnętrzu.

Logo BJM Bricks Imitacja cegły

Płytki marki BJM Bricks to płytki imitujące naturalną cegłę wykonane z gipsu - w trakcie procesu wytwórczego wykorzystano najwyższej jakości surowce. Głównym komponentem jest gips wzmacniany specjalnymi włóknami, co zapewnia wysoką twardość oraz odporność na uderzenia.

Biała cegła to klasyczny model pośród dekoracji ceglanych – cegła o białej barwie doceniana jest przez projektantów od kilku sezonów – sprawdza się w wielu aranżacjach nadając im świeży i jasny charakter. Poszczególne cegiełki posiadają nieregularny kształt – dzięki temu ściana pokryta dekorem wygląda prawdziwie, nie pojawia się tak zwany efekt szachownicy.

Płytki BJM-Bricks Biała

Produkty oferowane przez markę BJM Bricks są wyjątkowo łatwe w montażu – płytki umieszczone są na  elastycznych arkuszach o powierzchni 0,225m2. Takie rozwiązanie dajem możliwość o wiele szybszego montażu na ścianie. Płytki umieszczone są na arkuszu w odstępach ok 1cm (miejsce na fuge). Dzięki ułożeniu w tak zwaną mijankę uzyskujemy efekt prawdziwego, ceglanego muru unikając efektu szachownicy.

Kolejnym atutem płytek jest ich niewielka grubość 6-9mm – która przekłada się na małą wagę – 1m2 waży zaledwie 8kg co umożliwia ich montaż np. na ściankach działowych.

Płytki gipsowe cegiełka biała

Produkt sprzedawany jest w stanie gotowym do montażu - cegła umieszczona jest na arkuszach. Biała cegła montowana może być w każdego rodzaju pomieszczeniu - dodatkowo, po odpowiednim zabezpieczeniu stosować można ją w kuchni oraz łazience (należy unikać bezpośredniego kontaktu cegiełki z wodą, warunków atmosferycznych czy tez promieni UV)

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - BJM

Wymiary arkusza:

 • Wymiary arkusza: ok. 85 x 30cm (12 cegiełek)
 • Wymiary cegiełki: 
  wys: 8-8,5 cm
  szer: 23-23,5 cm
  gr: 8-9 mm
 • Waga arkusza: ok. 2kg
 • Pojemność opakowania: 6 arkuszy - 0.225 m2 (łącznie 1.35 m2 w opakowaniu)
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 6 arkuszy
 • Cena za 1 m2: 55,00zł
 • Materiał: gips
 • Kolor: biały

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 6 arkuszy - 1,35m2

Parametry trchniczne produktu

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu BJM Bricks

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x