Kup w ciągu: 14h 23m 33s - wyślemy jutro

Biała folia na tunel foliowy metalowy 6x3m

(kod: 21217) Focus Garden
349 zł 305 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: poniedziałek, 21.01.2019
  • Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 21.01.2019
  • Pozostało: 1d 14h 23min
  • kod: 21217

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 600
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Siatka Tak

Opis produktu

Folia na tunel 6x3

Prezentowany produkt to folia w kolorze białym, nie zawiera stelaża

Folia ogrodowa o rozmiarach 6x3x2m przeznaczona jest do tunelu foliowego firmy Focus Garden. Wyposażona jest w siatkę koloru białego i nie posiada dołączonego stelaża. Folia może nie pasować do tuneli foliowych innej marki.

Siatka w folii ogrodowej

Folia ogrodowa wyposażona jest w filtr UV, który doskonale termoizoluje zapewniając idealną temperaturę uprawom, a także dobre oświetlenie. Wgrzana w folię siatka w białym kolorze i oczach 10x10mm zapewnia nie tylko dodatkową wytrzymałość, ale też świetnie ściąga promienie słoneczne dzięki ciemniejszemu odcieniowi.

Okna w folii ogrodowej

Fartuch ziemny znajdujący się przy folii ogrodowej należy obsypać w celu usztywnienia konstrukcji i zapobiegnięciu podwijaniu folii. Dodatkowe rzepy zapewniają odpowiedni naciąg.

Drzwi folii ogrodowej

W bokach folii ogrodowej do tunelu znajdują się okna z moskitierami umożliwiające regulację temperatury i wentylacji powietrza. We frontowej części znajdują się natomiast podwijane drzwi rozsuwane na podwójny zamek błyskawiczny firmy YKK.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 600
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Siatka Tak

Dostawa i montaż mebli:

Folia dostarczana jest z pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Folia objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folie na tunele ogrodnicze allegro szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy folia na tunele foliowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x