Biała folia na tunel metalowy 5x2m

(kod: 21215) Focus Garden
3x2 4x2,5 4,5x3 5x2 6x3
  • biały
  • zielony
  • Siatka wgrzana w folię
  • Dodatkowe rzepy mocujące
  • Wytrzymałe zamki w drzwiach
  • Fartuch ziemny
Folia na tunel 5x2 Prezentowany produkt to folia w kolorze białym, nie zawiera stelaża Prezentowana folia na tunel ogrodowy to wysokiej jakości produkt firmy Focus Garden na tunele o rozmiarze 5x2x2m. Wyposażona jest w... pełny opis

245 zł

195 zł

+ dostawa 19 zł
Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 22.11.2018
Zamów do: g. 11:00, czwartek, 22.11.2018
Pozostało: 16h 21min
kod: 21215

Opis produktu

Folia na tunel 5x2

Prezentowany produkt to folia w kolorze białym, nie zawiera stelaża

Prezentowana folia na tunel ogrodowy to wysokiej jakości produkt firmy Focus Garden na tunele o rozmiarze 5x2x2m. Wyposażona jest w siatkę koloru białego i nie posiada dołączonego stelaża. Nie ma gwarancji, że folia będzie pasować na tunel foliowy o tych samych rozmiarach innej firmy.

Siatka w folii na tunel ogrodowy

Folia na tunel ogrodowy świetnie izoluje i oraz zapewnia odpowiednią temperaturę dzięki filtrowi UV. Dodatkowo zapezpieczenie przecwiko rozerwaniu oraz wzmocnienie konstrukcji zapewnia biała siatka o oczkach 10x10mm wgrzana w folię. Dzięki ciemnemu kolorowi siatki folia lepiej ściąga promienie słoneczne.

Okna w folii na tunel ogrodowy

Folia do tunelu ogrodowego posiada zabezpieczenie przeciw zawijaniu folii oraz zwiększające stabilizację konstrukcji. Jest to fartuch, który należy przysypać ziemią. Dodatkowe rzepy zapewniają odpowiedni naciąg.

Drzwi folii na tunel ogrodowy

W bokach folii do tunelu ogrodowego znajdują się okna z moskitierami umożliwiające regulację temperatury i wentylacji powietrza. We frontowej części znajdują się natomiast podwijane drzwi rozsuwane na podwójny zamek błyskawiczny firmy YKK.

Dostawa i montaż mebli:

Folia dostarczana jest z pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Folia objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.