Białe biurko dwuosobowe Murano 180 + 2 kontenery

1 777 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 88,85zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 23615

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk

Opis produktu

Białe biurko dwuosobowe Murano 180 + 2 kontenery

Podwójne biurko Murano białe ma długość 180 cm, dzięki czemu sprawdzi się jako wpsólne biurko dla dwóch pracowników, lub jako duże biueko gabinetowe. Dodatkowo biurko sprzedawne jest w zestawie z 2 kontenerami które będą dobrym wyborem jeśli niezbędne jest dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów biurowych lub bieżących dokumentów.

Blat biurka oraz kontener wykonano z solidnej białej płyty MDF o grubości 17 mm, którą pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się wysokim połyskiem i idealną gładkością, wykończenie to daje efekt „tafli szkła”. Przy tym jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje swój atrakcyjny wygląd dłużej niż biurka lakierowane. Boki biurka wykonano tą samą techniką i połączono z blatem delikatnie zaokrąglonymi aluminiowymi łącznikami dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję. Spód biurka wykonany jest w półmacie.

Przy krawędziach biurka dwuosobowego Murano white wbudowane zostały dwie maskowane przelotki na kable pozwalające na uporządkowanie kabli.

Dodatkowe miejsce na akcesoria

Kontener Murano pasuje nie tylko do biurek w tym samym kolorze. Może tworzyć zestawy z meblami w kolorze czarnym lub dębu sonoma. Kontenerek można dowolnie umieścić pod biurkiem i zablokować hamulcami umieszczonymi w tylnych kółkach.

Trzy szuflady dają możliwość dobrej organizacji pracy. Wygodne prowadnice rolkowe pozwalają na łatwe używanie szuflad. Na frontach szuflad zamontowano satynowe, matowe uchwyty, które idealnie komponują się z białym kolorem.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Biurko:

  • Szerokość: 179 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Głebokość: 80 cm

Kontener:

  • Szerokość: 42 cm
  • Wysokość: 57 cm
  • Głebokość: 49 cm

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×