WYPRZEDAŻ - Białe biurko w połysku Murano 130

Biurko z płyty w połysku Murano
kliknij i zobacz 10 zdjęć
  • Płyta MDF Biały Wysoki Połysk
  • Płyta MDF Czarny Wysoki Połysk
  • Płyta MDF Biały Wysoki Połysk Białe Aluminium
  • Płyta MDF Oliwkowy Połysk Wnętrze Czarny Mat
  • bez kontenera
  • z kontenerem
129 cm 99 cm
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

699 zł

455 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pon, 23.04.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 23.04.2018
Pozostało: 1d 11h 9min
kod: 21872

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/biurko-murano-130-nowoczesne-hubertus-biale.html

Uniwersalne i eleganckie białe biurko w połysku będzie się pięknie prezentować w biurze, gabinecie czy domowym biurze. Szerokie na 129 cm biurko zapewnia komfort pracy i pozwala na optymalną jej organizację.


Solidną białą płytę MDF o grubości 17 mm pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się wysokim połyskiem i idealną gładkością, wykończenie to daje efekt „tafli szkła”. Zachowuje przy tym niezwykłą trwałość, blat jest bardziej odporny na zarysowania niż meble lakierowane. Boki blatu wykonano tą samą techniką i połączono z blatem nowoczesnymi aluminiowymi detalami. Delikatnie zaokrąglone aluminiowe łączniki dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję.

Podczas biurowej pracy ważna jest optymalna organizacja przestrzeni. Źle rozmieszczone i poprowadzone kable nie mogą przeszkadzać i dekoncentrować użytkownika biurka. W blacie biurka Murano 130 Hubertus zastosowano dwa przelotowe otwory w kolorze blatu, dzięki którym można idealnie zorganizować miejsce do pracy.

W serii Murano znajduje się też kontenerek z trzema szufladami. Idealnie komponujący się z biurkiem kontenerek pozwoli przechowywać niezbędne dokumenty i akcesoria biurowe na wyciągnięcie ręki. Warto przemyśleć zakup kontenerka razem z biurkiem.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiaru białego biurka Murano 130

  • Szerokość: 129 cm
  • Wysokość: 72 cm
  • Głebokość: 61,5 cm

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 129
Głębokość[cm] 65
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 128 x 70 x 10cm o wadze 29 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.