Białe krzesło z podłokietnikami KR031 polipropylen

(kod: 18021) Świat-Krzeseł
176 zł

Produkt niedostępny

kod: 18021

Opis produktu

Białe krzesło z podłokietnikami KR031 polipropylen to funkcjonalny mebel, który można opisać w skrócie dwoma słowami: prostota i elegancja. Ustawione w jadalni, na tarasie, w ogrodzie lub restauracji będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również ozdobą.

Krzesło w kolorze białym w całości wykonane z tworzywa sztucznego. Polipropylen jest materiałem wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Niebagatelne znaczenie w przypadku kolorystyki tego modelu jest to, że jest łatwy w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka i popularne, łagodne detergenty. Krzesło KR031 wyposażono w wygodne podłokietniki podnoszące komfort użytkowania.

Podstawą krzesła są cztery nogi polipropylenowe. Krzesło ma jeszcze jedną poważną zaletę - jest sztaplowane. Oznacza to, że można składać jedno na drugie i oszczędzić tym samym sporo miejsca na balkonie, tarasie lub w składziku, gdzie przechowywane są meble poza sezonem.

Krzesło wytrzymuje maksymalny udźwig do 130 kilogramów przy konstrukcji ważącej zaledwie 4 kilogramy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 83 cm
  • szerokość: 41 cm
  • głębokość: 53 cm
  • wysokość siedziska: 45 cm
  • wysokość podłokietników: 69 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. W przypadku uszkodzenia paczki należy spisać protokół szkody wraz z kurierem oraz skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Krzesło dowożone jest w stanie do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Gwarancja na produkt wynosi rok przy zakupie na paragon lub dwa lata przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x