FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Biały fotel obrotowy biurowy skórzany Chairman 420

(kod: 20178) Baldu Visata Polska
1 752 zł

Produkt niedostępny

kod: 20178
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Skórzana tapicerka, drewniane wykończenie oraz metalowe detale wzmacniające krzesło to najważniejsze elementy jakie świadczą o wyjątkowości białego fotela obrotowego biurowego skórzanego Chairman 420. Jest to doskonała propozycja wyposażenia każdej przestrzeni biurowej, świetnie sprawdzi się także w gabinetach, które urządzamy w naszym domu czy mieszkaniu.

Chairman 420

Na uwagę zasługuje fakt, że biały fotel obrotowy biurowy skórzany Chairman 420 obito skórą zarówno na oparciu i siedzisku. To dodaje meblowi elegancji. Dodatkowo metalowe, chromowane podłokietniki podkreślono detalem ze skóry. Poza estetycznymi walorami postarano się także o to, by użytkowanie krzesła było jak najwygodniejsze. Oparcie jest bardzo wysokie i ma zagłówek, a siedzisko profilowane jest tak, by nogi nie były nadmiernie obciążane. Pod skórą znajduje się miękkie wypełnienie, które sprawia że fotel się do nas dopasowuje.

Chairman 420 white

Pięcioramienna podstawa jest bardzo solidna i wyposażono ją w pięć praktycznych kółek. Pod siedziskiem zamontowano specjalny mechanizm, który umożliwia regulację wysokości białego fotela obrotowego Chairman 420. Wystarczy zwolnić dźwignię by ustawić wysokość pomiędzy 114 cm a 120 cm.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 450 White wymiary

  • Wysokość: 114-120 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 50 cm
  • Szerokość fotela: 65 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok. 30 kg
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dzieci szczecin fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x