Rozkładany biały stół i krzesła Amelia 120-K4 (X)

(kod: 17170) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17170

Opis produktu

Rozkładany biały stół i krzesła Amelia 120-K4 (X) sprawią, że mieszkanie nabierze świeżego, przytulnego charakteru. Amelia 120-K4 (X) Biała to funkcjonalny komplet mebli dla 4 osób do kuchni i jadalni. Sprawdzi się także jako wyposażenie restauracji. Idealnie odnajduje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz prowansalskim.

Rozkładany biały stół i krzesła Amelia rozłożony

W skład zestawu Amelia 120-K4 (X) Biała wchodzi praktyczny stół i 4 krzesła. Stół jest rozkładany, przez co można cieszyć się większą funkcjonalnością tego kompletu meblowego. Zastosowany system wyróżnia się synchronicznymi prowadnicami, które pozwalają na wyjątkowo proste rozkładanie blatu z obu stron jednocześnie. Z kolei krzesła posiadają wysokie oparcie i miękkie wykończenie, wpływające na komfort siedzenia. Blat stołu wykonano z płyty laminowanej, nogi z pilśni. Krzesła wyprodukowano z drzewa bukowego malowanego maszynowo na kolor biały, siedziska wykończone są szarą tapicerką z tkaniny.

Krzesło Amelia X zbliżenie

W trosce o maksymalny komfort użytkowania proponujemy filcowe opcjonalne podkładki gratis do rozkładanego białego stołu i krzeseł Amelia 120-K4 (X) Biała. W ofercie dostępny jest również komplet w tym samym stylu dla 6 osób - Amelia 120-K6 (X) oraz wariant z większym stołem - Amelia 160-K6 (X).

Rozkładany biały stół i krzesła Amelia blat stołu

Wymiary elementów zestawu:

Rozkładany biały stół i krzesła Amelia 120-K4 (X) wymiary

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  145 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 98 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa stół i ławki o0grodowe żeliwne alegro foteliki krzesła dzieciece stół bankietowy i krzesła stół bankietowy rozkładany stół rozkładany bankietowy krzesła obrotowe dla dzieci białystok szare krzesła z białymi nogami

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×