Biały stół i krzesła do salonu - rozkładany - Amelia 120-K6 (X)

(kod: 17167) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 17167

Opis produktu

Biały stół i krzesła do salonu Amelia 120-K6 (X) Biała to ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie. Biały kolor mebli rozjaśnia wnętrze. Prostotę i elegancję dopełnia odróżniające się miękkie obicie. Taki komplet wprowadzi do mieszkania oczekiwaną przytulność.

Biały stół i krzesła do salonu Amelia rozłożony

Na długoletnią gwarancję mebli Amelia 120-K6 (X) wpływają idealnie dobrane materiały wysokiej jakości. Blat stołu to płyta laminowana - opiera się na solidnych nogach z pilśni. Stół jest rozkładany do 160 cm, dzięki czemu można cieszyć się funkcjonalnością zestawu podczas wystawnego obiadu.  System rozkładania stołu z synchronicznymi prowadnicami pozwala na szybkie rozsuwanie blatu z obu stron równocześnie.

Krzesło Amelia X zbliżenie

Krzesła odporne na ciężar 120 kg wykonano z drzewa bukowego. Powierzchnia mebli została pomalowana na kolor biały matowy. Tapicerka z tkaniny w kolorze szarym pasuje tu perfekcyjnie, zapewnia miękkość i ciekawy wygląd. Wysokie oparcie w kształcie X gwarantuje wygodę podczas spotkań przy stole. Estetyka białego stołu i krzesła do salonu Amelia 120-K6 (X) doskonale sprawdza się we wnętrzach w stylu prowansalskim i skandynawskim.

Biały stół i krzesła do salonu Amelia blat stołu

W trosce o maksymalny komfort proponujemy filcowe podkładki do krzeseł. Dla osób, które lubią przyjmować gości z okazji ważnych rodzinnych wydarzeń, polecamy zestaw o tym samym wyglądzie, ale z większym stołem - Amelia 160-K6 (X) Biała.

Wymiary elementów zestawu:

Biały stół i krzesła Amelia 120-K6 (X) wymiary

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  145 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 98 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa stół i ławki o0grodowe żeliwne alegro foteliki krzesła dzieciece stół bankietowy i krzesła krzesła do jadalni szare tapicerowane krzesła obrotowe dla dzieci białystok szare krzesła z białymi nogami stół bankietowy rozkładany stół rozkładany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×