Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia 120-K6 (P)

(kod: 17164) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17164

Opis produktu

Każdy, kto szuka starannie wykonanego zestawu białych mebli do jadalni, kuchni bądź jakiegokolwiek innego słonecznego pomieszczenia, na pewno będzie zadowolony z wyboru zestawu Amelia 120-K6 (P) Biała. Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia 120-K6 (P) wprowadzi do wnętrza nowoczesny styl i powiew świeżości. Klasyczny design, wysokiej jakości materiały i funkcjonalność tych mebli gwarantują długoletnie i wygodne użytkowanie.

Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia blat

Szkielet krzeseł wykonano z drewna bukowego. Szara tapicerka z ekoskóry oraz wysokie oparcie wpływają na komfort użytkowania i dodają meblom oryginalności. Krzesła są odporne na obciążenie 120 kg. Blat stołu to płyta laminowana, natomiast nogi wykonano z pilśni. Całość jest malowana maszynowo na kolor biały matowy. Ogromną zaletą białego stołu rozkładanego z krzesłami Amelia 120-K6 (P) jest wyjątkowo wygodne rozkładanie stołu z obu stron, dzięki synchronicznym prowadnicom. Dla zwiększenia komfortu istnieje możliwość dodania gratis do każdego krzesła filcowych podkładek pod nogi.

Krzesło Amelia P zbliżenie

Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia 120-K6 dostępny jest też z innym kształtem oparcia krzeseł. Na wszelkie rodzinne wydarzenia polecamy również komplet do jadalni z dużym stołem rozkładanym Amelia 160-K6 (P).

Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia rozłożony

Wymiary elementów zestawu:

Biały stół rozkładany z krzesłami Amelia 120-K6 (P) wymiary

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  147 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 100 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół rozkładany bankietowy stół bankietowy rozkładany

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×