Biały stół z krzesłami do salonu rozkładany Amelia 160-K6 (P)

(kod: 17165) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17165

Opis produktu

Wspólny posiłek to jeden z najważniejszych elementów życia rodzinnego, dlatego proponujemy nowoczesny i elegancki zestaw mebli Amelia 160-K6 (P) Biała, który gwarantuje długoletnie użytkowanie dzięki ponadczasowej estetyce i wyjątkowej funkcjonalności. Biały stół z krzesłami do salonu Amelia 160-K6 (P) zapewni wygodę w trakcie serwowania posiłków na co dzień, jak i z okazji ważnych uroczystości.

Biały stół z krzesłami do salonu Amelia

Amelia 160-K6 (P) Biała będzie idealnie służyć jako komplet do salonu dla 6 osób. Jego elegancka stylistyka utrzymana w jasnych kolorach znakomicie sprawdzi się także w zamkniętej przestrzeni jadalni. Biały stół z krzesłami do salonu Amelia 160-K6 (P) Biała składa się z rozkładanego stołu i 6 krzeseł tapicerowanych, malowanych maszynowo na kolor biały matowy. Dzięki synchronicznym prowadnicom można szybko przyszykować stół na większą ucztę, ponieważ za sprawą tego rozwiązania blat rozsuwa się jednocześnie z obu stron. Po rozłożeniu ma długość 210 cm.

Krzesło Amelia P zbliżenie

Krzesła wyróżniają się profilowanym, wysokiem oparciem w kształcie pasków. Na wieloletnią gwarancję kompletu mebli Amelia 160-K6 (P) Biała wpływają doskonale dobrane materiały. Blat stołu wyprodukowano z płyty laminowanej, która opiera się na szerokich nogach z pilśni. Krzesła wykonano z drewna bukowego. Siedzisko pokryto szarą ekoskórą, którą łatwo można wyczyścić w razie zabrudzeń.

Biały stół z krzesłami do salonu Amelia rozłożony

Z dbałości o maksymalny komfort użytkowania zestawu Amelia 160-K6 (P) Biała proponujemy gratis filcowe podkładki, przyklejane pod nogi krzeseł. W serii wyposażenia do jadalni Amelia dostępny jest także komplet Amelia 160-K6 (X) Biała, który wyróżnia się ciekawym oparciem krzeseł w kształcie X i tapicerką z tkaniny.

Wymiary elementów zestawu:

Biały stół z krzesłami Amelia 160-K6 (P) wymiary

Stół:

  • Długość złożonego: 160 cm
  • Długość rozłożonego: 210 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  147 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 100 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół z ławkami ogrodowy stół bankietowy rozkładany stół rozkładany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×