Bidet wiszący Roca Meridian N

(kod: 10179)
Prezentujemy Państwu funkcjonalny bidet podwieszany Roca Meridian- N, który stanie się nieodłącznym elemetem łazienki czy toalety. Został wykonany w całości z ceramiki sanitarnej. Jego zaokrąglony kształt doda pomieszczeniu nowoczesnego... pełny opis
707 zł

Produkt niedostępny

kod: 10179

Opis produktu

Prezentujemy Państwu funkcjonalny bidet podwieszany Roca Meridian- N, który stanie się nieodłącznym elemetem łazienki czy toalety. Został wykonany w całości z ceramiki sanitarnej. Jego zaokrąglony kształt doda pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu. Bidet posiada 1 otwór w środku z przeznaczeniem na baterie. Produkt sprzedawny w standarcie bez pokrywy i baterii. Istnieje jednak możliwość dokupienia pokrywy na bidet za dopłatą widoczną w wariancie.

Wymiary:

56x36cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.