Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Bieliźniarka Valetta V.SR.B-65

(kod: 13735) Produkt wyprodukowany w Polsce ElmarKolekcja Valetta
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13735
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Wysoka i nowoczesna bieliżniarka Valetta o oznaczeniu producenta: V.SR.B-65 została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej w zyskującym na popularności kolorze dąb San Remo. Płyta ta posiada podwyższoną odporność na zarysowania, dzieki czemu sprawdzi się w każdym domu. Frony drzwi wykonane są w białej płycie o wysokim połysku. Do drzwi zamontowane są metalowe uchwyty. 

Bieliźniarkę V.SR.B-65 można z powodzeniem łączyć z innymi elementami z kolekcji Valetta, dzięki czemu dla większego zamowienia dostawa może być zrealizowana jednorazowo. 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 200cm
  • szerokość: 65cm
  • głębokość: 40cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Bieliźniarka Valetta przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

Bieliźniarka Valetta objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x