Wybrane produkty wysyłamy w 24h - sprawdź >>

Wybrane produkty wysyłamy w 24h - sprawdź >>

Biokominek Globmetal - 650x400 Biały połysk

(kod: 16876) Globmetal
300 zł + dostawa 20 zł
(max. 3 sztuki w jednej paczce)

Kup na raty: 20 x 16,00zł

 • Wysyłka w 2 do 8 dni
 • kod: 16876

Biokominki popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Przeznaczenie do-zabudowy
Kolor biały
Szyba tak , nie
Szerokość [cm] 65
Wysokość [cm] 40
Głębokość [cm] 12
Długość [cm] 12

Opis produktu

Biokominek to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie przytulne i oryginalne wnętrza. Tego typu nowoczesna i nieszablonowa dekoracja domu to doskonałe rozwiązanie, które przypadnie każdemu do gustu. Biokominki to nie tylko ciekawa dekoracja wnętrza – ich obecność sprawia, że pomieszczenia wydają się dużo bardziej przyjazne i ciepłe.

Globmetal Trade Biokominki

Marka Globmetal oferuje w pełni bezpieczne biokominki, które można wykorzystywać zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w innego rodzaju przestrzeniach. Biokominek to doskonała alternatywa dla klasycznych kominków – dzięki nim każdy może zaaranżować w swoim domu miejsce, gdzie pojawi się żywy, przytulny ogień. Moc grzewcza biokominka  to 1.6 do 3 kW.

Biokominek Globmetal 650x400 Biały połysk

Opisywany model 650x400 to klasyczny prostokątny biokominek nadający się do zabudowy. Dostępny jest on w kilku wykończeniach: czarnym strukturalnym, czarnym połysku, białym połysku, czerwonym połysku, brązie strukturalnym oraz w opcji INOX – nierdzewnej szczotkowanej.
Biokominek zakupić można w wersji bez szyby lub z szybą osłaniającą płomień (za dopłatą).

Biokominek w skrócie można opisać jako przenośne, dekoracyjne ognisko domowe i efektowne źródło ciepła. Zasilane jest ono biopaliwem dającym jasny i żywy płomień. Efektem spalania jest para wodna i dwutlenek węgla w bezpiecznych ilościach, więc do ich odprowadzania wystarczy zwykła wentylacja pomieszczenia.

Biokomiek 650x400 z szybą

W biokominkach, w odróżnieniu od klasycznych kominków, do spalania wykorzystywane jest specjalne biopaliwo, co eliminuje trudności związane z usuwaniem popiołu. Paliwo – bioetanol – jest produktem wysokokalorycznym, który zapewnia długi czas palenia. Tego typu rozwiązanie jest o wiele łatwiejsze w użytkowaniu niż tradycyjne kominki. Biokominki zajmują mniej miejsca oraz o wiele łatwiej utrzymać je w czystości. Dodatkowo mogą być montowane w każdym pomieszczeniu, w którym zapewniony jest dostęp świeżego powietrza oraz odpowiednia wentylacja. Kominek nie emituje zapachu, sadzy oraz dymu.

Biokominek Globmetal 900x400 Biały połysk

Marka Globmetal oferuje szeroką gamę tego typu produktów: biokominki wolnostojące, do zabudowy czy narożne. Duża ilość modeli, możliwość wyboru kolorów z dostępnego wzornika oraz przystępna cena to niewątpliwie główne zalety produktów.

Zalety produktów marki Globmetal:

 • Palniki zastosowane w produktach generują łączną długość płomienia od 0.3 do 0.5 metra, co umożliwia uzyskanie płomieni o różnych wysokościach.
 • Produkty posiadają dwie lub trzy osobne strefy płomienia, które działają niezależnie.
 • Palniki w biokominkach Globmetal przystosowane są do pracy zarówno z biopaliwem płynnym, jak i wszelkiego rodzaju żelami dostępnymi na rynku.
 • W biokominkach stosować można żele płynne i żele w puszkach. Daje to możliwość zgaszenia i ponownego zapalenia kominka bez straty biopaliwa. Biopaliwo nie musi wypalać się do końca.
 • Biokominki Globmetal przystosowane są do zabudowy w ścianie z cegły lub z kartongipsu.
 • Dzięki małej wadze produktów, biokominki Globmetal montowane mogą być na ścianach z kartongipsu (z zastosowaniem dodatkowych kołków).
 • Do mocowania biokominków stosowana jest listwa z dystansem, która pozostawia przestrzeń 1cm między tylną ścianką biokominka a ścianą. Ciepło tylniej ścianki biokominka nie oddziałuje na ścianę i jej nie odbarwia.
 • Produkty wykonane są ze szwedzkiej blachy stalowej poddawanej fosforanowaniu oraz malowanej farbą proszkową odporną na uszkodzenia, zarysowania oraz wysoką temperaturę.
 • Pokrywy palnika można zdemontować i zamontować zamiast nich ozdobne polana ceramiczne.
 • Palenisko znajduje się poniżej poziomu ramki, więc elementy dekoracyjne nie wypadną.
 • Krawędzie biokominka są dodatkowo usztywniane.
 • Cała konstrukcja biokominka jest jednolita – nieskręcana. Dodatkowo zastosowano dolny uchwyt uniemożliwiający jakiekolwiek przemieszczenie biokominka.
 • Ze względu na długi palnik, jaki został zastosowany w biokominku, litr biopaliwa może palić się od 3 do 9 godzin, w zależności od długości płomienia.

Zobacz także powiązane: biokominki opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary - biokominek bez szyby

 • Wysokość: 400mm
 • Szerokosc: 650mm
 • Głębokość: 120mm
 • Waga: 8 kg
 • Materiał: Blacha Malowana Proszkowo + Stal Nierdzewna
 • Czas spalania: 3-9h/l
 • Moc grzewcza: 1,6 do 2,5 kW
 • Możliwość zabudowy: Tak
 • Pojemność Zbiornika: 0,7 litra
 • Kolor: Biały połysk

Zamawiając biokominek otrzymujesz: listwę montażowową prostą, kołki montażowe, lejek, pojemniki na biopaliwo typu „BP”, rączkę do regulacji płomienia, 1 kg kamienia ozdobnego.

Biokominek zakupić można w wersji bez szyby oraz z szybą (za dopłatą).

Kluczowe parametry:

Przeznaczenie do-zabudowy
Kolor biały
Szyba tak , nie
Szerokość [cm] 65
Wysokość [cm] 40
Głębokość [cm] 12
Długość [cm] 12

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×