Biokominek zewnętrzny Kami - biolampa Cumbal Mini

(kod: 16962) Kami
1 600 zł + dostawa 70 zł

Kup na raty: 20 x 83,50zł

 • Wysyłka w 2 do 17 dni
 • kod: 16962

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Biokominek to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Taki produkt przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie przytulne i oryginalne wnętrza. Oryginalny i funkcjonalny element wystroju nada każdej przestrzeni charakteru. Ich obecność sprawia, że pomieszczenia wydają się dużo bardziej przyjazne i ciepłe.

Kami Biokominki

Marka Kami jest Polskim producentem działającym na rynku już od 30 lat. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oraz technikę wykonania produktów. Marka rozpoznwalna jest nie tylko na Polskim ale także zagranicznym rynku. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz umiejętność zrozumienia potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów to główne cechy marki Kami.

Biokominki to doskonała alternatywa dla klasycznych kominków - wykorzystywane mogą być praktycznie w każdym wnętrzu, nie wymagają one specjalistycznych instalacji (wystarczy tradycyjny system wentylacji).  Żywy ogień nada każdemu wnętrzu przytulny charakter.

Biokominek Kami biolapma Cumbal mini

Model Cotopaxi to biokominek zewnętrzny oraz wewnętrzny - biolampa. Biokominek idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie ale także we wnętrzu mieszkalnym jako nietypowa ozdoba. Małe gabaryty oraz waga umożliwiają przenoszenie biokominka w dowolne miejsce. Trzy różniące się wysokością palniki tworzą ciekawą kompozycje, która nada charakteru każdej przestrzeni.

Biokominek to dekoracyjne ognisko domowe oraz efektowne źródło ciepła. Produktem spalania oparów biopaliwa, którym zasilany jest biokominek jest wyłącznie para wodna oraz dwutlenek węgla. Są to takie same substacje, jakie wytwarzane są przez człowieka podczas oddychania. Biokominki są o wiele wygodniejsze oraz mniej problematyczne w użytkowaniu niż klasyczne kominki - nie produkują popiołu, dymu oraz sadzy. Biokominki są w pełni ekologiczne. Instalowane mogą być zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i publicznych.

Ogień jest elementem, który towarzyszy ludzkości od wieków. Jest to zarówno źródło światła jak i ciepła. Oprócz podstawowych właściwości ogień pozwala tworzyć wyjątkowy nastrój oraz przytulną atmosferę. Takie rozwiązanie pomoże uczynić każde wnętrze jeszcze bardziej przytulnym. W odróżnieniu od prawdziwego kominka biokominki są o wiele bezpieczniejsze. Płomień możemy zgasić w każdym momencie - bez ryzyka żarzących się pozostałości. Sam proces rozpalania jest również o wiele szybszy i łatwiejszy - wystarczy napełnić zbiorniczek biopaliwem i podpalić.

Biokomiek Cumbal minii biolampa

Szeroka gama produktów oferowanych przez prodcuenta Kami pozwoli znaleźć model do każdej przestrzeni. Różne formy, kształty, wybarwienia oraz sposoby wykończenia pozwolą znaleźć w ofercie produkt, który sprosta wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego i wyrafinowanego klienta.

W ofercie znaleźć możemy zarówno biokominki ścienne - wiszące, do zabudowy, wolnostojące, montowane na podporze. Biokominki przeznaczone do ogrodów, na taras, a także lampiony. Nieograniczona różnorodność stylów, łatwość montażu, prostota obsługi i wszechstronność zastosowania  czynią biokominek doskonałym rozwiązaniem, który staje się niezastąpionym elementem aranżacji wnętrza mieszkalnego, publicznego, tarasów oraz ogrodów.

Wymiary elementów zestawu:

Cumbala mini biolampa Kami

 • Wysokość: 790mm
 • Szerokosc: 150mm
 • Głębokość: 150mm
 • Waga: 12,2kg
 • Materiał: Stal lakierowana proszkowo
 • Czas spalania: 0,7 l / 2 - 3h
 • Palnik: Ring 60
 • Możliwość zabudowy: Nie
 • Kolor: czarny półmatowy

Zamawiając biokominek otrzymujesz: biokominek wraz z wkładem na biopaliwo wg wybranych parametrów, zapalarkę, rygiel do regulacji płomienia.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×