Biurko Armando

(kod: 10195)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Zapraszamy do zapoznanai się z ofertą solidnego biurka Armando, które stanie się niezbędnym elementem wyposażenia pokoju każdego ucznia. W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego. Ręczne barwienie, lakierowanie, sz... pełny opis
662 zł
+ dostawa 50 zł
Kup na raty: 20 x 35,60zł
Wysyłka do 11 tygodni
kod: 10195
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 105
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznanai się z ofertą solidnego biurka Armando, które stanie się niezbędnym elementem wyposażenia pokoju każdego ucznia. W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego.

Ręczne barwienie, lakierowanie, szlifowanie a następnie ponowne lakierowanie sprawia, że drewno zachowuję swoją naturalną strukturę przez wiele lat. Produkt w standardzie dostępny jest w kolorze sosna. Istnieje możliwośc wyboru innych wariantów wybarwień takich jak olcha, dąb i orzech. Biurko jest przeznaczone do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu wraz z instrukcją.

Wymiary:

wysokość - 74cm

szerokość - 105cm

głębokość - 55cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 105
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.