Biurko Armando

(kod: 10195)
962 zł

Produkt niedostępny

kod: 10195
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznanai się z ofertą solidnego biurka Armando, które stanie się niezbędnym elementem wyposażenia pokoju każdego ucznia. W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego.

Ręczne barwienie, lakierowanie, szlifowanie a następnie ponowne lakierowanie sprawia, że drewno zachowuję swoją naturalną strukturę przez wiele lat. Produkt w standardzie dostępny jest w kolorze sosna. Istnieje możliwośc wyboru innych wariantów wybarwień takich jak olcha, dąb i orzech. Biurko jest przeznaczone do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu wraz z instrukcją.

Wymiary:

wysokość - 74cm

szerokość - 105cm

głębokość - 55cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×