Biurko komputerowe szklane Avante Laptop Desk czarne

(kod: 10067)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 10067

Opis produktu

Biurko ze szklanym blatem w kolorze czarnym Avante Laptop Desk przeznaczone jest do pracy z laptopem. Wykonane zostało z nowoczesnych materiałów - szkła i chromowanej stali.

Blat biurka to szyba hartowana lakierowana na czarno. Grubiść szkła to 6 mm. Wybór szyby hartowanej zapewnia bezpieczeństwo i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Stelaż biurka został wykonany z chromowanej stali, dzięki temu jest niezwykle wytrzymały, a przy tym wygląda nowocześnie.

Biurko ma funkcję zmiany wysokości od 62 do 93 cm. Posiada kółeczka aby ułatwić przestawianie go z miejsca na miejsce, kółeczka wyposażone są w hamulce. Pod głównym blatem znajduje się mniejszy, wykonany z płyty MDF wysuwany blat z miejscem na kubek.

Maksymalne obciążenie biurka to 25 kg, sam stolik waży 7 kg.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość[cm]: 62 - 93

Blat główny

  • Głębokość [cm]: 35
  • Szerokość [cm]: 50 

Blat dodatkowy

  • Głębokość [cm]: 23
  • Szerokość [cm]: 27 

Podstawa jezdna

  • Głębokość [cm]: 44
  • Szerokość [cm]: 49 

Dostawa i montaż mebli:

Biurko dostarczane jest poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

2.00
1 opinia
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
  • Johnny

    Dobrze pomyślane. Szeroki zakres regulacji wysokości. Wykonanie beznadziejne. Mało stabilne, dlatego nie postawię płynu na wsuwanej półce dla myszy, która telepie się przy ruchu myszą. Za szerokie kanały mocujące półkę. Podstawa zrobiona do montażu rurka w rurkę, ale nie opiera się jedna w drugiej, tylko wisi na wkrętach, co powoduje kolebanie. Aby jako tako stało, na czterech a nie trzech kółkach, musiałem doginać rurki z kółkami Powinna być na froncie, albo w środku między bokami poprzeczka stabilizująca. Na szczęście, ostrożnie da się używać. Podobnych na rynku nie ma.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×