Biurko Cristiano

(kod: 10200)
1 325 zł

Produkt niedostępny

kod: 10200
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego biurka narożnego Cristiano, które wkomponuję się w przestrzeń pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki. Wszystkie materiały wykorzystane przy produkcji biurka spełniają europejskie wymogi ekologiczne. Wykonanie  z najwyższej jakości drewna sosnowego gwaratuje wieloletnie zadowolenie z użytkowania produktu. Biurko dostępne w 4 wariantach kolorystycznych do wyboru: sosna, olcha, dąb oraz orzech. Ponadto, zostało wyposażone w trzy pojemne szufladki.

Pierwotma struktura drewna zostaje zachowana, dzięki specjalnym metodom takim jak: ręczne barwienie, szlifowanie i podwójne lakierowanie.

Produkt do samodzielnego montażu. Do kompletu są dołączone elementy niezbędne do prawidłowego złożenia oraz przydatna instrukcja.

Wymiary: 130x55x74(h)cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×