Biurko Diablo

(kod: 10207)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Uniwersalne biurko Diablo znajdzie zastosowanie w każdym dziecięcym pokoju.  W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego, które zapewnia konstrukcji niezwykłą trwałość i stabilność. Jego niewielkie gabaryty zmieszcza ... pełny opis
626 zł
+ dostawa 50 zł
Kup na raty: 20 x 33,80zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10207
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 105
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Opis produktu

Uniwersalne biurko Diablo znajdzie zastosowanie w każdym dziecięcym pokoju.  W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego, które zapewnia konstrukcji niezwykłą trwałość i stabilność. Jego niewielkie gabaryty zmieszcza się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Powierzchnia drewna została poddana ręcznemu barwieniu, szlifowaniu oraz podwójnemu lakierowaniu. Zastosowanie tych zabiegów sprawia, że drewno zachowuje swoją pierwotną strukturę z widocznymi słojami.

Produkt do samodzielnego montażu, jednak do zestawu dołączono niezbędne kołki i śruby oraz przydatną instrukcję.

Wymiary:

wysokość - 74cm

głebokość - 55cm

szerokość - 105cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 105
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.