Biurko Dracon

(kod: 10203)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uniwerslanego biurka Dracon, który przyda się przy wyposażeniu pokoju każdego ucznia. Konstrukcja w całości została wykonana z naturalnego drewna sosnowego.  Poddane specjalnym zabiegom takim j... pełny opis
961 zł
+ dostawa 50 zł
Kup na raty: 20 x 50,55zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10203
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 145
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uniwerslanego biurka Dracon, który przyda się przy wyposażeniu pokoju każdego ucznia. Konstrukcja w całości została wykonana z naturalnego drewna sosnowego.  Poddane specjalnym zabiegom takim jak: ręczne barwienie, szlifowanie i podwójne lakierowanie sprawia, że powierzchnia drewna zachowuję swoją pierwotną strukturę przez wiele lat. Istnieje możliwość zakupu biurka w 4 wariantach kolorystycznych do wyboru: sosna, olcha, dąb i orzech.

Przy produkcji mebli zostały wykorzystane tylko i wyłącznie materiały spełniające europejskie normy ekologiczne.

Produkt do samodzielnego montażu. Do kompletu dołączono śruby, kołki oraz przydatną instrukcje.

Wymiary:

wysokość - 74cm

szerokość - 145cm

głębokość -  55cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 145
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.