Biurko drewniane BDM-2b

(kod: 07656)
706 zł

Produkt niedostępny

kod: 07656

Opis produktu

Funkcjonalne i wygodne biurko firmy Anzys z kolekcji Folk.  Sprawdzi się w pokoju dziecięcym, młodzieżowym oraz jako miejsce do pracy. Wykonane w całości jest z drewna litego (modrzew lub sosna) o grubości 18mm. Idealnie nadaje się jako biurko pod komputer. Posiada półkę oraz cztery szuflady. Szuflady montowane są na prowadnicach rokowych.
Biurko dostępne jest w kilku rodzajach wybarwienia oraz wykończenia.
Czas dostawy może się skrócić do 14 dni.

Technika retro sprawia ze widoczna i wyczuwalna w dotyku jest struktura drewna. Postarzane są pionowe zewnętrzne części mebla, wnętrze i powierzchnie użytkowe (np. blat) są gładkie.
Decydując się na wykończenie mebla patyną, należy także określić czy ma być zastosowana technika RETRO, czy mebel ma być wykończony na gładko.

Wymiary:
Wysokość: 75cm
Szerokość: 110cm
Głębokość: 60cm
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×