Bambino Grey biurko które rośnie z dzieckiem i krzesło Fun Desk

Bambino Grey biurko które rośnie z dzieckiem
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 17141) Fun Desk
 • Szary
 • Różowy
 • Niebieski
Dziecko, które spędza dużo czasu przy odrabianiu lekcji, czytaniu lub malowaniu powinno mieć do dyspozycji komfortowe biurko, przy którym nie obciąży kręgosłupa. Biurko które rośnie z dzieckiem Bambino Grey zaprojektowano tak, by było... pełny opis
450 zł

Produkt niedostępny

kod: 17141

Opis produktu

Dziecko, które spędza dużo czasu przy odrabianiu lekcji, czytaniu lub malowaniu powinno mieć do dyspozycji komfortowe biurko, przy którym nie obciąży kręgosłupa. Biurko które rośnie z dzieckiem Bambino Grey zaprojektowano tak, by było ono nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim sprzyjające dzieciom podczas codziennych zajęć.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Biurko które rośnie z dzieckiem Bambino Grey

Krzesło dziecięcego zestawu Bambino Grey ma wygodne siedzisko oraz oparcie. Wykonano je z jasno szarego, wysokiej jakości plastiku. Fotelik można wyregulować odpowiednio do wieku dziecka. Nogi wykończono również elementami wykonanymi z niebieskiego plastiku. Biurko które rośnie z dzieckiem Bambino Grey, które wyprodukowano z tych samych materiałów co krzesło, jest niezwykle praktyczne i sprzyja odrabianiu lekcji lub czytaniu. Szczególnie sprawdzi się również podczas malowania. Blat można regulować i ustawić nawet pod kątem 40 stopni. Z tyłu biurka znajduje się rolka z papierem, który można rozwinąć i położyć na blacie. Papier przytwierdzimy specjalnymi magnetycznymi stoperami.

Bambino Grey

Dodatkowymi, praktycznymi elementami, w które wyposażone jest biurko rosnące z dzieckiem Bambino Grey są pojemnik na przybory umieszczony na jednej z nóg, uchwyt na plecak oraz wmontowana pod blatem funkcjonalna szuflada. W niej dziecko zmieści linijkę, taśmę klejącą, temperówkę czy zeszyty.

Zamawiając Bambino Grey biurko które rośnie z dzieckiem i krzesło Fun Desk otrzymują Państwo:

 • Biurko Bambino Szare
 • Krzesełko Fun Desk

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Bambino

Biurko:

 • Szerokość: 66,4cm
 • Głębokość: 47,4cm
 • Wysokość: regulowana w zakresie 54-76cm
 • Grubość blatu: 15mm
 • Wymiary blatu: 66,4 x 47,4cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: pokrętło
Zakres pochylenia blatu: 0-40˚
Szuflada: brak
Stopki: regulowane

Krzesełko:

 • Szerokość: (siedzisko) 36,5cm 
 • Głębokość: 34,5cm
 • Wysokość: (siedzisko) regulowana 32-44cm

Uchwyt na kubek: Tak
Wieszak na plecack: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: E1 MDF/ABS+PP/stal walcowana na zimno

Kolor: Szary

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Poniżej film ukazujący montaż produktuoraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurek dziecięcych Fun Desk

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.