Piccolino II Pink biurko dla dziecka z regulacją wysokości + krzesło

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości Piccolino II Pink
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 17100) Fun Desk
 • Różowy
 • Niebieski
 • Szary
Biurko dla dziecka z regulacją wysokości Piccolino II Pink to komfortowe krzesełko oraz praktyczny pulpit do odrabiania lekcji, czytania, malowania czy rysowania. Projekt biurka przewiduje to, że dziecko, które z niego korzysta dorast... pełny opis
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17100

Opis produktu

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości Piccolino II Pink to komfortowe krzesełko oraz praktyczny pulpit do odrabiania lekcji, czytania, malowania czy rysowania. Projekt biurka przewiduje to, że dziecko, które z niego korzysta dorasta. Dzięki zastosowaniu specjalnych regulacji biurko Piccolino Pink można dostosować do wysokości dziecka.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości Piccolino II Pink

Komfortowe krzesełko wykonano z wytrzymałego metalu, który pomalowano na biały kolor. Biurko, które też wyprodukowano z metalu wyposażono w wygodny blat z płyty imitującej drewno. Cały zestaw podkreślają plastikowe elementy w różowym kolorze, takie jak oparcie, siedzisko, rama blatu czy specjalne nakładki na nogi.

Biurko dziecięce Piccolino II Pink

Praktyczny pulpit biurka dla dziecka z regulacją wysokości Piccolino II Pink można ustawiać pod kątem 40 stopni. Dzięki temu rozwiązaniu stworzono dziecku komfortowe warunki do czytania. W dolnej części blatu jest specjalny element, który nie pozwoli zsunąć się książce. Natomiast przy jednej z nóg zamontowano wygodny przybornik na kredki, długopisy czy pędzle. Pod blatem znajduje się jeszcze specjalny uchwyt, na którym można zawiesić plecak.

Zamawiając Piccolino II Pink biurko dla dziecka z regulacją wysokości + krzesło otrzymują Państwo:

 • Biurko regulowane dla dziecka
 • Krzesełko Fun Desk

Wymiary elementów zestawu:

Biurko:

 • Szerokość: 66,4cm
 • Głębokość: 47,4cm
 • Wysokość: regulowana w zakresie 54-76cm
 • Grubość blatu: 15mm
 • Wymiary blatu: 66,4 x 47,4cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: pokrętło
Zakres pochylenia blatu: 0-40˚
Szuflada: brak
Stopki: regulowane

Krzesełko:

 • Szerokość: (siedzisko) 36,5cm 
 • Głębokość: 34,5cm
 • Wysokość: (siedzisko) regulowana 32-44cm

Uchwyt na kubek: Tak
Wieszak na plecak: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: E1 MDF/ABS+PP/stal walcowana na zimno

Kolor: Różowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Poniżej film ukazujący montaż produktuoraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurek dziecięcych Fun Desk

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.