Sorriso Green małe biurko dla dziecka i krzesło Fun Desk

(kod: 17150) Fun Desk
500 zł

Produkt niedostępny

kod: 17150

Opis produktu

Wyjątkowy zestaw mebli do pokoju dziecięcego. Na Sorriso Green składają się małe biurko dla dziecka i krzesło. Całość można dostosowywać do wieku dziecka dzięki specjalnym regulacjom, w które wyposażony jest fotelik oraz biurko.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Sorriso Green małe biurko dla dziecka Fun Desk

Zarówno krzesło jak i biurko wykonano z wysokiej jakości metalu pomalowanego na biały kolor. Elementem dodającym charakteru małemu biurku dla dziecka Sorriso Green są wyprodukowane z wysokiej jakości plastiku oparcie, siedzisko, nasadki na nogi oraz rama blatu biurka i specjalna szuflada znajdująca się pod blatem. Wszystko w przyjemnym zielonym kolorze.

Sorriso Green biurko Fun Desk

Małe biurko dla dziecka Sorriso Green jest bardzo funkcjonalne, między innymi dlatego dziecko będzie mogło w komfortowych warunkach odrabiać przy nim lekcje lub czytać. Blat wyposażony jest w specjalny mechanizm, dzięki któremu można ustawiać go nawet pod kątem 60 stopni. Sam pulpit podzielony jest na dwie części – część ruchomą oraz część stałą umieszczoną z tyłu biurka. Umieszczono tam podstawkę na książki oraz specjalny uchwyt na lampę.

Na jednej z nóg małego biurka dla dziecka biurka Sorisso znajduje się praktyczny pojemnik na długopisy lub kredki. Specjalny uchwyt pozwala na zawieszenie plecaka.

Zamawiając Sorriso Green małe biurko dla dziecka i krzesło Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Biurko Sorriso zielone
  • Krzesełko Fun Desk

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Soriso Green biurko dziecięce Fun Desk

Biurko:

  • Szerokość: 70,5cm
  • Głębokość: 54,5cm
  • Wysokość: regulowana w zakresie 54-76cm
  • Grubość blatu: 18mm
  • Wymiary blatu: 70,5 x 54,5cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: Wolny kąt
Zakres pochylenia blatu: 0-60°
Szuflada: tak

Krzesełko:

  • Szerokość: (siedzisko) 39cm 
  • Głębokość: 41,8cm
  • Wysokość: (siedzisko) regulowana 65,3-79,3cm

Uchwyt na kubek: Tak
Wieszak na plecak: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: E1 MDF/ABS+PP/stal walcowana na zimno

Kolor: Zielony

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Poniżej film ukazujący montaż produktuoraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurek dziecięcych Fun Desk

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

dobre krzesło obrotowe dla dziecka fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie dobry fotel biurowy dla dziecka fotel obrotowy dla dziecka racer fotele obrotowe dla dziecka z kotkiem krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzesełko obrotowe dla dziecka 7 lat krzeslo biurkowe dla dziecka 8 lat krzesło obrotowe dla dziecka 40x60

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×