Sorriso Green małe biurko dla dziecka i krzesło Fun Desk

Sorriso Green małe biurko dla dziecka i krzesło Fun Desk
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 17150) Fun Desk
 • Zielony
 • Różowy
 • Niebieski
Wyjątkowy zestaw mebli do pokoju dziecięcego. Na Sorriso Green składają się małe biurko dla dziecka i krzesło . Całość można dostosowywać do wieku dziecka dzięki specjalnym regulacjom, w które wyposażony jest fotelik oraz biurko. ... pełny opis
500 zł

Produkt niedostępny

kod: 17150

Opis produktu

Wyjątkowy zestaw mebli do pokoju dziecięcego. Na Sorriso Green składają się małe biurko dla dziecka i krzesło. Całość można dostosowywać do wieku dziecka dzięki specjalnym regulacjom, w które wyposażony jest fotelik oraz biurko.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Sorriso Green małe biurko dla dziecka Fun Desk

Zarówno krzesło jak i biurko wykonano z wysokiej jakości metalu pomalowanego na biały kolor. Elementem dodającym charakteru małemu biurku dla dziecka Sorriso Green są wyprodukowane z wysokiej jakości plastiku oparcie, siedzisko, nasadki na nogi oraz rama blatu biurka i specjalna szuflada znajdująca się pod blatem. Wszystko w przyjemnym zielonym kolorze.

Sorriso Green biurko Fun Desk

Małe biurko dla dziecka Sorriso Green jest bardzo funkcjonalne, między innymi dlatego dziecko będzie mogło w komfortowych warunkach odrabiać przy nim lekcje lub czytać. Blat wyposażony jest w specjalny mechanizm, dzięki któremu można ustawiać go nawet pod kątem 60 stopni. Sam pulpit podzielony jest na dwie części – część ruchomą oraz część stałą umieszczoną z tyłu biurka. Umieszczono tam podstawkę na książki oraz specjalny uchwyt na lampę.

Na jednej z nóg małego biurka dla dziecka biurka Sorisso znajduje się praktyczny pojemnik na długopisy lub kredki. Specjalny uchwyt pozwala na zawieszenie plecaka.

Zamawiając Sorriso Green małe biurko dla dziecka i krzesło Fun Desk otrzymują Państwo:

 • Biurko Sorriso zielone
 • Krzesełko Fun Desk

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Soriso Green biurko dziecięce Fun Desk

Biurko:

 • Szerokość: 70,5cm
 • Głębokość: 54,5cm
 • Wysokość: regulowana w zakresie 54-76cm
 • Grubość blatu: 18mm
 • Wymiary blatu: 70,5 x 54,5cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: Wolny kąt
Zakres pochylenia blatu: 0-60°
Szuflada: tak

Krzesełko:

 • Szerokość: (siedzisko) 39cm 
 • Głębokość: 41,8cm
 • Wysokość: (siedzisko) regulowana 65,3-79,3cm

Uchwyt na kubek: Tak
Wieszak na plecak: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: E1 MDF/ABS+PP/stal walcowana na zimno

Kolor: Zielony

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Poniżej film ukazujący montaż produktuoraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurek dziecięcych Fun Desk

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.