Biurko Estera

(kod: 10205)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Przedstawiamy Państwu solidne biurko Estera zaprojektowane z myślą o wyposażeniu pokoju chłopca i dziewczynki. Posiada trzy pojemne szuflady. W całości zostało wykonane w 100% z drewna sosnowego, które gwarantuje stabilną i wytrzymałą k... pełny opis
735 zł
+ dostawa 50 zł
Kup na raty: 20 x 39,25zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10205
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 115
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Opis produktu

Przedstawiamy Państwu solidne biurko Estera zaprojektowane z myślą o wyposażeniu pokoju chłopca i dziewczynki. Posiada trzy pojemne szuflady. W całości zostało wykonane w 100% z drewna sosnowego, które gwarantuje stabilną i wytrzymałą konstrukcje przez wiele lat.  Powierzchnia drewna zachowuję swą pierwotną strukturę dzięki specjalnym zabiegom takim jak: ręczne barwienie, szlifowanie czy podwójne lakierowanie. Do kompletu dołączono rzetelną instrukcje montażową oraz niezbędne do złożenia produktu śruby i kołki.

Biurko można zakupić w 4 wariantach 

Produkt do samodzielnego montażu.

Wymiary: 115x55x74(h)cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 115
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.