Biurko komputerowe w stylu skandynawskim B-Edge-1 120

(kod: 20190) Produkt wyprodukowany w Polsce Womeb Meble
428 zł

Produkt niedostępny

kod: 20190

Opis produktu

Biurko komputerowe w stylu skandynawskim B-EDGE1-120 przede wszystkim zaskakuje swoją formą, oraz wykorzystaniem dwóch różnych materiałów, które składają się na jedną spójną całość. Z jednej strony biurka noga jest drewniana, z drugiej podstawę stanowi płyta MDF.

Biurko w stylu skandynawskim

Biurko komputerowe w stylu skandynawskim B-EDGE1-120 to ciekawa konstrukcja, której oryginalność opiera się na wykorzystaniu niestandardowych rozwiązań, skośnych płyt MDF, które w połączeniu z drewnianymi elementami świetnie się prezentują jako całość. Płyta MDF jest laminowana i ma biały kolor, który świetnie współgra z litym drewnem sosnowym. Tym bardziej, że naturalny charakter został utrzymany dzięki zastosowaniu lakieru bezbarwnego, który zabezpiecza drewno. Natomiast obrzeża płyt oklejone są specjalną listwą PCV, zabezpieczającą biurko przed obiciami.

Do naszej dyspozycji mamy całkiem spory blat roboczy o wymiarach 120 x 60 cm. Możemy go dowolnie wykorzystać, zmieści się na nim laptop, lampka czy drukarka. Biurko komputerowe w stylu skandynawskim B-EDGE1-120 ma też odpowiednią wysokość 75 cm, dzięki czemu wygodnie będzie się nam przy nim pracowało.

Białe biurko w stylu skandynawskim

Biurko sprzedawane jest bez kontenerka w komplecie.

Marka Womeb to polski producent mebli, w którego ofercie znajdziemy zarówno meble do przechowywania takie jak komody, regały a także stoliki kawowe, stoły, konsole. Wszystkie produkty zachowane są w nowoczesnej i minimalistycznej formie. Materiały, z jakich sa wykonywane zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby meble pięknie się prezentowały i służyły przez długie lata. Marka oferuje meble wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, o ciekawym wzornictwie.

Wymiary elementów zestawu:

Biurko w stylu skandynawskim

Wymiary:

  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 120 cm
  • głębokość: 60 cm

Materiał: blat: płyta laminowana 18mm, biała, gładka + obrzeże 1mm PCV, stelaż: drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie, półmat

Waga: 25 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta dla osób fizycznych oraz 12 miesięczną dla firm.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa w stylu angielskim ławki ogrodowe w stylu angielskim

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×