Białe biurko do manicure 100 cm wysoki połysk

799 zł 599 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 29,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 16342

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 72
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 61,5
Wysokość[cm] 72

Opis produktu

Oferowane biurko z kolekcji Murano zostało przystosowane do użytkowania w salonach kosmetycznych. Płyta stabilizująca biurko od spodu została zamontowana na środku aby można było komfortowo siedzieć po jego obu stronach (sposób montowania płyty widać na wizualizacji z aranżacją). Różnież otwory na kable zostały przesunięte do środkowej osi biurka aby nie zabierały potrzebnej przestrzeni osobie wykonującej manicure i nie przeszkadzały klientce.

Białe biurko do manicure wykonano z białej płyty MDF o grubości 17 mm. Blat oraz zewnętrzne boki biurka pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu zapewniającego wysoki połysk. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się idealną gładkością dzięki czemu jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości i trudne do zarysowania. Wykończenie akrylem daje efekt „tafli szkła”, co w porównaniu z matowymi biurkami daje odporność na pobrudzenia i zabarwienia. Boki blatu połączono z blatem nowoczesnymi aluminiowymi detalami. Delikatnie zaokrąglone aluminiowe łączniki dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję.

Do wyboru są dwie opcje kolorystyczne krawędzi, mogą one pozostać surowe w kolorze matowego aluminium, lub zostać pomalowane na biały kolor w połysku.

Do biurka można dobrać wygodny kontener z trzema szufladami, którego fronty również pokryte są akrylem. W przypadku biurka manicure kontener nie wsunie się pod blat na całą swoją długość z powodu umieszczonej na środku płyty wzmacniejącej biurko - będzie kawalek wystawał poza blat stołu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 99 cm
  • Wysokość: 72 cm
  • Głebokość: 61,5 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 72
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 61,5
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 99 x 70 x 10cm o wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa szerokosc 100 cm skrzynia ogrodowa szerokość 100 cm skrzynie na poduszki ogrodowe 100 cm skrzynia ogrodowa szerokość do 100 cm skrzynia ogrodowa z siedziskiem długość 100 cm skrzynki balkonowe do przechowywania 100 cm skrzynie na poduszki tarasowe szerokość 100 cm skrzynka balkonowa na narzedzia 100 cm skrzynia balkonowa długości 100 cm skrzynia ogrodowa długość 100 cm skrzynia kufer balkonowy do 100 cm długi plastikowe skrzynia ogrodowa 100 cm drewniana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×