Białe biurko do manicure 130 cm wysoki połysk

799 zł 619 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 30,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15757

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 129
Głębokość [cm] 61,5
Wysokość [cm] 72
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 129
Głębokość[cm] 61,5
Wysokość[cm] 72

Opis produktu

Oferowane biurko z kolekcji Murano zostało przystosowane do użytkowania w salonach kosmetycznych. Płyta stabilizująca biurko od spodu została zamontowana na środku aby można było komfortowo siedzieć po jego obu stronach (sposób montowania płyty widać na wizualizacji z aranżacją). Różnież otwory na kable zostały przesunięte do środkowej osi biurka aby nie zabierały potrzebnej przestrzeni osobie wykonującej manicure i nie przeszkadzały klientce.

Białe biurko do manicure wykonano z białej płyty MDF o grubości 17 mm. Blat oraz zewnętrzne boki biurka pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu zapewniającego wysoki połysk. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się idealną gładkością dzięki czemu jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości i trudne do zarysowania. Wykończenie akrylem daje efekt „tafli szkła”, co w porównaniu z matowymi biurkami daje odporność na pobrudzenia i zabarwienia. Boki blatu połączono z blatem nowoczesnymi aluminiowymi detalami. Delikatnie zaokrąglone aluminiowe łączniki dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję.

Do wyboru są dwie opcje kolorystyczne krawędzi, mogą one pozostać surowe w kolorze matowego aluminium, lub zostać pomalowane na biały kolor w połysku.

Do biurka można dobrać wygodny kontener z trzema szufladami, którego fronty również pokryte są akrylem. W przypadku biurka manicure kontener nie wsunie się pod blat na całą swoją długość z powodu umieszczonej na środku płyty wzmacniejącej biurko - będzie kawalek wystawał poza blat stołu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 129 cm
  • Wysokość: 72 cm
  • Głebokość: 61,5 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 129
Głębokość [cm] 61,5
Wysokość [cm] 72
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 129
Głębokość[cm] 61,5
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 128 x 70 x 10cm o wadze 29 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie na balkon drewniane 130 cm skrzynia ogrodowa szerokość 130 cm

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×