Biurko Marceli

(kod: 10206)
1 035 zł

Produkt niedostępny

kod: 10206
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uniwersalnego biurka Marceli, które doskonale wkomponuję się w przestrzeń każdego dziecięcego pokoju. W całości zostało wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, które dzięki swoim właściwościom sprawia, że konstrukcja jest solidna i trwała.  Powierzchnia drewna została poddana ręcznemu barwieniu, szlifowaniu oraz podwójnemu lakierowaniu. Dlatego zachowuję swoją pierwotną strukturę z widocznymi słojami. Wszytskie materiały wykorzystane przy produkcji biurka spełniają europejskie standardy ekologiczne.

Produkt przeznaczone do samodzielnego montażu. W zestawie znajduję się dokładna instrukcja oraz elementy niezbędne do prawidłowego złożenia biurka.

 

Wymiary:

wysokość - 74cm

głębokość - 55cm

szerokość - 115cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×